Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61758
Stary 12.01.2013, 19:47
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Coś bym napisał o tym że jako Wisła jesteśmy pierwsi którzy coś tam na kimś tam w historii, ale chyba poprawność polityczna na to nie pozwala więc tego nie napiszę.

Napiszę tak, lepsze 900 tyś przyjąć niż zfochowanego mORA oglądać na boisku jak gra sam dla siebie i z samym sobą.

Kurcze coś mI klAWiatura ZACZEła SZWankoWać
Brawo! On chce odejść już od pól roku, a z niewolnika nie ma pracownika. Cała jesień grał obrażony na Wiśle, za to ze go nie puściła do Celticu.

Panowie wyluzujcie już. Nie spadniemy, nie "grożą" nam puchary. A za pól roku i tak go stracimy za jeszcze mniejsze pieniądze.

Są dwa wyjścia realne z Maorem:
1. Zima 2013 - transfer za 900 tys euro
2. Lato 2023 - transfer za jeszcze mniejsze pieniądze lub odejście za grosze na podstawie Prawa Webstera.

Oczywiście ideałem byłoby, aby tacy zawodnicy jak Maor chcieli u nas grać, rozwijać sie jak najdłużej. Ale to utopia, obecnie Wisła nic nie znaczy piłkarsko nawet w Polsce, a co dopiero w Europie.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 12.01.2013 o godz. 19:52.
Odpowiedz cytując