MatMario napisał(a):

Coś bym napisał o tym że jako Wisła jesteśmy pierwsi którzy coś tam na kimś tam w historii, ale chyba poprawność polityczna na to nie pozwala więc tego nie napiszę.
Napiszę tak, lepsze 900 tyś przyjąć niż zfochowanego mORA oglądać na boisku jak gra sam dla siebie i z samym sobą.
Kurcze coś mI klAWiatura ZACZEła SZWankoWać
|
Brawo! On chce odejść już od pól roku, a z niewolnika nie ma pracownika. Cała jesień grał obrażony na Wiśle, za to ze go nie puściła do Celticu.
Panowie wyluzujcie już. Nie spadniemy, nie "grożą" nam puchary. A za pól roku i tak go stracimy za jeszcze mniejsze pieniądze.
Są dwa wyjścia realne z Maorem:
1. Zima 2013 - transfer za 900 tys euro
2. Lato 2023 - transfer za jeszcze mniejsze pieniądze lub odejście za grosze na podstawie Prawa Webstera.
Oczywiście ideałem byłoby, aby tacy zawodnicy jak Maor chcieli u nas grać, rozwijać sie jak najdłużej. Ale to utopia, obecnie Wisła nic nie znaczy piłkarsko nawet w Polsce, a co dopiero w Europie.