Baala napisał(a):

Melikson to dobry piłkarz, ale to najemnik w czystej postaci. Gość był w stanie przehandlować swój własny kraj dla trzech meczy na Euro i dla wyższego kontraktu który mógłby uzyskać dzięki tej promocji.
Porównywanie jego sumy do Żurawia gdy odchodził, to już czysta głupota. Żuraw był mistrzem Polski i walił bramkę za bramką.
|
Daj spokuj z tymi najemnikami bo macie jakąś manie najeemnikomanie
Jakoś w Izraelu nikt nie ma do niego pretensji
Miał prawo grać dla Polski bo ma Polskie obywatelstwo
Ogólnie pełno tu hejterów,zjedziemy wszystkich przykre