Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61752
Stary 12.01.2013, 19:29
Baala napisał(a):Wyświetl post
Melikson to dobry piłkarz, ale to najemnik w czystej postaci. Gość był w stanie przehandlować swój własny kraj dla trzech meczy na Euro i dla wyższego kontraktu który mógłby uzyskać dzięki tej promocji.

Porównywanie jego sumy do Żurawia gdy odchodził, to już czysta głupota. Żuraw był mistrzem Polski i walił bramkę za bramką.
Daj spokuj z tymi najemnikami bo macie jakąś manie najeemnikomanie

Jakoś w Izraelu nikt nie ma do niego pretensji
Miał prawo grać dla Polski bo ma Polskie obywatelstwo
Ogólnie pełno tu hejterów,zjedziemy wszystkich przykre
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 12.01.2013 o godz. 19:37.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując