Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61751
Stary 12.01.2013, 19:25
Melikson to dobry piłkarz, ale to najemnik w czystej postaci. Gość był w stanie przehandlować swój własny kraj dla trzech meczy na Euro i dla wyższego kontraktu który mógłby uzyskać dzięki tej promocji.

Porównywanie jego sumy do Żurawia gdy odchodził, to już czysta głupota. Żuraw był mistrzem Polski i walił bramkę za bramką.

Oczywiście kasa z tego transferu powinna być wydana na wzmocnienia, badź kontrakty dla graczy z kartą w ręku. Choć z drugiej strony to może póki Łysy Jacek rządzi to lepiej tą kasę odłożyć na konto i czekać, aż ktoś iny za pół roku przyjdzie i ją wyda na zawodników.
Ostatnio edytowane przez Baala : 12.01.2013 o godz. 19:28.
Odpowiedz cytując