|
Każdy kto pisze źle na temat Meliksona nie ma zielonego pojęcia o piłce nożnej,nie mam na myśli kwoty transferu ale tylko jego umiejętnosci
Nie ma klubu w ekstraklasie,który by nie marzył o takim piłkarzu
Przypomne tylko sytuacje gdy nagle wszyscy po transferze Maora,próbowali ściagac innych izraelczyków z jakim skutkiem to wszyscy wiedzą
Sprawa transferu jest przesądzona i każdy musi się z tym pogodzić,trzeba chłopakowi podziękować za wspaniałą grę,która dała mistrzostwo Polski i za dobre występy w pucharach.Nieprędko trafi do nas gracz tego kalibru
PS:Trzymam za niego kciuki niech powymiata w Ligue 1 i rozsławi Wisłe jak Marcelo w PSV
A Bednarz prędzej czy później wyleci i jeszcze dobre czasy nadejdą może nie teraz czy za rok ale Wisła to za duży klub by tkwić w tym bagnie tak długo
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 12.01.2013 o godz. 18:49.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|