Blaszczu16 napisał(a):

|
Tak sobie czytam forum zarówno Celticu jak i Valenciennes i przeważnie mają tamci kibice kisiel w gaciach na widok poczynań Maora. Szkoda, że kibice Wisły z taką łatwością godzą się na odejście najlepszego zawodnika...
|
No to co mamy zrobić? Petycję do Jacka napisać, czy w poniedziałek iść pod klub zapakować Maora do autobusu i odstawić do Turcji?
Bo nie rozumiem...