Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61741
Stary 12.01.2013, 18:07
Tak sobie czytam forum zarówno Celticu jak i Valenciennes i przeważnie mają tamci kibice kisiel w gaciach na widok poczynań Maora. Szkoda, że kibice Wisły z taką łatwością godzą się na odejście najlepszego zawodnika...
Odpowiedz cytując