Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61740
Stary 12.01.2013, 18:06
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Brożek również odchodził w podobnym wieku i dało się go sprzedać za 2 miliony euro, a Maora ta ciamajda nie potrafi opchnąć za 1,5 nawet. Jak ktoś daje mało to się można nie zgodzić, ale ten s....iel od początku przyszedł do Wisły z nastawieniem żeby jak najszybciej sprzedać najlepszego naszego piłkarza.
Ja tez Jacka "wodogłowie" B. nie trawie, ale myśle ze Maora cieżko sprzedać drożej. Miał trzy słabe rundy, jest już wiekowy. Moze tak być, ze gdy nie zaakceptujemy oferty od Francuzow, a kolejka oferta juz sie nie trafi to Maor będzie sabotowal a nie grał, a latem wypowie nam kontrakt na podstawie Prawa Webstera.
Odpowiedz cytując