Blaszczu16 napisał(a):

|
Brożek również odchodził w podobnym wieku i dało się go sprzedać za 2 miliony euro, a Maora ta ciamajda nie potrafi opchnąć za 1,5 nawet. Jak ktoś daje mało to się można nie zgodzić, ale ten s....iel od początku przyszedł do Wisły z nastawieniem żeby jak najszybciej sprzedać najlepszego naszego piłkarza.
|
Ja tez Jacka "wodogłowie" B. nie trawie, ale myśle ze Maora cieżko sprzedać drożej. Miał trzy słabe rundy, jest już wiekowy. Moze tak być, ze gdy nie zaakceptujemy oferty od Francuzow, a kolejka oferta juz sie nie trafi to Maor będzie sabotowal a nie grał, a latem wypowie nam kontrakt na podstawie Prawa Webstera.