|
Melikson ?
Im dłużej by tu siedział tym byłby słabszy. Kto i gdzie miałby go doprowadzić do formy. Zresztą ile on miał tych asyst i bramek. Pewnie zdecydowanie mniej od Kirma.
A tak może coś jeszcze z niego będzie. Odratują go w poważnym klubie, doprowadzą do formy fizycznej chociażby.
. .
|