Blaszczu16 napisał(a):

Jak sprzedadzą Meliksona za 900 tysięcy euro to będzie zbrodnia!!!! Żuraw w podobnym wieku odchodził za 3 miliony, a Maora za gówniane 900 tysięcy! Niech wypierdala ten Bednarz, bo nie mogę już na niego patrzeć.
|
Gówniane 900 tys, przepraszam ale na chwilę obecną Melikson nie jest wyróżniającą się postacią w naszym zespole. Więc zejdzie na ziemię i nie żądajcie za niego astronomicznych sum, których i tak nikt nie zapłaci.
Maor z jesieni to nie ten sam zawodnik, który grał u nas na początku i trzeba się z tym pogodzić. Mnie również kwota ewentualnego transferu nie zadowala ale cóż mam zrobić, być może wyższej oferty już nie dostaniemy. Cena transferu ma wynieść ponad 1 mln euro, cześć pieniędzy pójdzie na spłatę zadłużenia wobec Meliksona.
Nie możemy sobie krzyknąć 2 mln bo, doprowadził nas do MP, zaliczał asystę za asystą, błyszczał na boisku. To było kiedyś... Dziś gdzieś ten jego geniusz zniknął, może mu się nie chce, może faktycznie chodzi o to, że nie ma z kim grać (bo nie ma, sam Iliev do gry kombinacyjnej nie wystarczy).
Osobiście chciałbym zobaczyć, jak prezentowała by się Wisła w ofensywie na wiosnę z Kosowski, Małeckim, Meliksonem.