Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61710
Stary 12.01.2013, 14:02
Kosowski to bystry gość i fajnie mieć kogoś takiego w klubie jeśli podchodziłby sumiennie do swoich ewentualnych przyszłych obowiązków skauta to mógłby przynieść dużą korzyść klubowi.

Co do aspektu sportowego to nie traktuje tego "wzmocnienia" poważnie, Kosa jest już strasznie wyeksploatowany, jest definitywnie po drugiej stronie rzeki. Dla niego taki powrót to to duża mobilizacja do pracy bo piłkarze w wieku mają to do siebie, że chcą się nacieszyć grą jak najdłużej, dlatego jeśli zdrowie dopisze to uważam że mógłby wejść na 15 minut, dać 3-4 dobre centry, wykonać rzuty rożny itd i to mogłoby nam pomóc. Natomiast nam brakuje ludzi wybieganych, głodnych gry, takich którzy wybiegają swoje w meczu. Myślałem że w końcu ktoś pomyśli i potraktuje tą rundę jako podwaliny pod budowę drużyn na następny sezon. (znalezienie i danie szansy komuś młodszemu)

edit: Od razu skorzystałbym z wiedzy Kosy na temat czy jest ktoś kim warto zainteresować się z Bełchatowa. Np Mateusz Mak którego umiejętności piłkarskie bardzo cenię.

Co do sprzedaży Maora za taką cene hmm delikatnie nie poważne w stosunku do tego o jakich umiejętności i za jakie ceny wyjeżdżali piłkarze pokroju Borysiuka, Milika, Sobiecha. Jest to wina zarządu Wisły że ten piłkarz odchodzi za tak niską kwotę to jemu nie sprowadzono kompanów do gry,zatrudniono trenera Probierza który wykonał "swoją" pracę.
edit2:
Co z tego że będzie miał nie długo 30 Melikson to piłkarz genialny, który jest wstanie dać drużynie zupełnie nową jakość, piłkarze którzy wyjechali mogą dojść do pewnego poziomu jednak nigdy nie będą mieli tego błysku, który ma Melikson.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 12.01.2013 o godz. 14:39.
Odpowiedz cytując