Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61708
Stary 12.01.2013, 13:41
tofik napisał(a):Wyświetl post
Polityka tego klubu jest fatalna. Lubię Kose, ale nadal obracamy się w miejscu wśród tych samych wypalonych nazwisk, czy to w zarządzie czy na boisku.
To świadczy o jednym,nie ma żaddnego planu na przyszłość,po sezonie odchodzi Iliev,Kosowski,Soboleski,Sikorski(niewiem czemu to pisze)Jaliens?Głowacki?


Kim będziemy grać?Nagle pojawi się kasa?Z tych 6 piłkarzy nie dostaniemy grosza

Szewczyk,Chrapek,Czekaj oby zaczeli grać coś bo to ich czas
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 12.01.2013 o godz. 13:43.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując