tofik napisał(a):

|
Polityka tego klubu jest fatalna. Lubię Kose, ale nadal obracamy się w miejscu wśród tych samych wypalonych nazwisk, czy to w zarządzie czy na boisku.
|
To świadczy o jednym,nie ma żaddnego planu na przyszłość,po sezonie odchodzi Iliev,Kosowski,Soboleski,Sikorski(niewiem czemu to pisze)Jaliens?Głowacki?
Kim będziemy grać?Nagle pojawi się kasa?Z tych 6 piłkarzy nie dostaniemy grosza
Szewczyk,Chrapek,Czekaj oby zaczeli grać coś bo to ich czas