Wyświetl pojedynczy post
Mati_
Senior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61694
Stary 12.01.2013, 12:51
Jasne, że na tą chwilę powrót Kosowskiego może dużo dać.

W lidze nie brakuje "staruszków", którzy sobie dobrze radzą. Przyjrzyjmy się na Legie: Saganowski, Ljubola, Żewłakow.

Legia bez tych zawodników by nie istniała. Wszyscy narzekają na Kose, a podpisał on półroczony kontrakt pewnie za grosze.

Co do odejścia Meliksona i Bunozy. Ten pierwszy chce odejść i nic nie zrobimy. Może z tego Sarkiego coś będzie?

Miśkiewicz
? Czekaj Głowacki Jaliens
Kosowski Chrapek/Garguła/Sarki Małecki
Genkow Boguski

Na papierze skład słabszy niż pół roku temu, ale tamtym skłądem mieliśmy walczyć o majstra, a każdy wie co wyszło..
Odpowiedz cytując