dynek.pl napisał(a):

Już bym wolał żeby przetestowali 100 no namów i wyłowili kogoś zdolnego - przynajmniej by była szansa, że gość się rozwinie.
Po co nam ten Kosowski ? Spadek nam nie grozi to lepiej by było chyba ogrywać kogoś młodego kto by się przydał w następnych sezonach, a z Kosowskiego już żadnego pożytku nie będzie - zresztą w Belchatowie pokazał, że już teraz to nie jest poziom ekstraklasy.
Tak się rozmieniają legendy (najpierw Żuraw, potem Głowacki, teraz Kosowski) - trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć dość, a jak Kosa chciał dorobić jeszcze to mógł iść do Niecieczy choć podejrzewam, że tam mają bardziej przemyślaną politykę transferową niż w Wiśle.
|
A na jakiej podstawie uważasz, że spadek nam nie grozi

To, że Podbeskidzie i GKS były w tej rundzie jeszcze bardziej żałosne od nas nic nie znaczy, nawet to że przed wiosną oba te kluby zrobiły "wielkie czyszczenie magazynów" również nie przesądza o ich spadku bo ten przed sezonem wróżono pewnemu klubowi ze stolicy po tym jak pozbył sie połowy składu a gdzie sie ten klub teraz znajduje nie muszę chyba nikomu mówić.My prawie na pewno sprzedajemy Meliksona jeśli do tego łysy opchnie Bunozę a Małecki jednak nie wróci( czy ten scenariusz nie jest prawdopodobny

) to nasza sytuacja kadrowa będzie dramatyczna a wtedy wystarczy żeby ktoś z dwójki "spisanych na straty" odpalił podobnie jak Polonia( zachowując proporcje) i możemy sie ocknąć z ręką w nocniku. Żeby była jasność, ja nie uważam, że spadniemy ale moim zdaniem stwierdzenie, że spadek nam nie grozi jest "lekko" przesadzone
