Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61690
Stary 12.01.2013, 12:39
No i dobrze że wrócił Kosowski . Choćby zanotował jedna asystę , jednego gola - to już będzie pozytyw . budżetu i tak nie obciąży . A i tak będzie wchodził na góra 20-30 min w każdym meczu na podmęczonego przeciwnika .

Szatnia będzie w końcu miała jakieś jaja . Poza tym to tylko pół roku . Później pewnie obaj z Sobolem zakończą karierę .
Odpowiedz cytując