Zaraz 36-letni Kosowski

? Ktory rozegral najgorsza runde w karierze? Ktory zatracil wszystkie swoje atuty? Juz mamy Sobola i Glowackiego, wystarczy emerytow zasluzonych dla klubu. Z tymi panami nalezy sie zegnac, a nie sprowadzac im starych kolegow. Rozumiem, ze bronimy sie przed spadkiem, ale bez przesady...sprowadzac pilkarzy z 2 ostatnich klubow w tabeli?