Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61685
Stary 12.01.2013, 12:12
Szkoda Maora, z Kosowskim i Małeckim może by to jakoś wyglądało a tak będzie lipa i szarpanie a za rok o tej samej porze kolejna rewolucja


Mam nadzieje na jeszcze jeden transfer a raczej cytując Jana Tomaszewskiego
Bednarza nie można zwolnić jego trzeba wyp dyscyplinarnie
Przykro się na to patrzy jak ten klub od kilku lat stoi w miejscu
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 12.01.2013 o godz. 12:19.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując