|
Chyba nikt jeszcze około 10 lat temu nie pomyślałby o tym, że Wisła aż tak się stoczy. Te ostatnie działania są tak żenujące, że aż szkoda je komentować. Bednarza trzeba wyjebać jak najszybciej, bo za 3 lata będziemy jeździć do Brzeska czy Rzeszowa na mecze...
|