Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61674
Stary 12.01.2013, 11:31
Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
rozczarował mnie duet Sobol - Głowa...nie ze strony sportowej ale od strony charakterologicznej,szatnia Wisly od dluzszego czasu jest "osamotniona- pusta"...dlatego przyjscie Kosy odbieram pozytywnie, jako kolejna proba ratowania mentalnosci Wislackiej szatni co jest absolutnie punktem wyjsciowym do efektow sportowych...Czarek Wilk nie powinien dostac absolutnie zgody na zaden transfer...to jest czlowiek z potencjalem na filar charakterologiczny, na kregoslup mentalny przyszlej Wisly...
Charakterologicznie...weź mni nie rozśmieszaj, mówimy o graczach co się w Szczecinie i Gliwicach podkładali byle tylko Probierza pożegnano.

Bednarz Kose wywalał jak był potrzebny, to teraz go bierze w sumie nie wiadomo po co na pół roku, bo i tak nie spadniemy, a o nic nie gramy. Jedyna moja nadzieja to taka że może Małecki przy nim będzie lepiej grał jak Zieńczuk z pamiętnego sezonu.

Już wyobrażam sobie skład 45 minut Kosa, zmiana i 45 minut Iliev.
Ostatnio edytowane przez Baala : 12.01.2013 o godz. 11:33.
Odpowiedz cytując