Czy nie lepiej poszukać młodego gracza, po co ten Kosowski, wypalony piłkarski emeryt, co będzie za pół roku? Będziemy w tym samym miejscu. Wisła zaczyna przypominać totalny chaos,Bednarz co to za strategia, już był u nas Żurawski i co

Zbawił Wisłę, dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, a tu 3 raz. Głowacki to samo, po co wracać do czegoś co i tak już nie powróci. Kiedy ktoś zrozumie, że czasy się zmieniły i lepiej stawiać na młodych zawodników bo na nich można zarobić. Cupiał Ty jako człowiek biznesu tego nie wiesz

Rozumiem, że Pan "Łysy" sprzeda w tym oknie co się da-nawet za półdarmo. A co Panie Jacku będzie za parę miesięcy, rok? Kogo Pan będzie sprzedawał albo co
