Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
GAMBOS
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
8179
12.01.2013, 10:22
KaSzTaN
napisał(a):
Wlasnie jade w pociagu do Krakowa z Mariuszem Jopem... Zeby przypadkien mu sie nie chcialo wznawiac kariery..
kariery jako zawodnik raczej nie ale trenerska rozpoczoł jest trenerem dzieci w AP21 u franka
Szanuję rywala, ale my jesteśmy Wisła Kraków !!!!
Robert Maaskant
GAMBOS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GAMBOS
Znajdź inne posty napisane przez GAMBOS