jacekbum napisał(a):

|
Sprzedajemy najwartościowszego piłkarza za pieniądze które pewnie nie sprawią,że klub wyjdzie na prostą.Przegląd sportowy podaje,że kwota 900.000 euro zostanie pomniejszona o zaległości wobec Meliksona i jego MG,pewnie jeszcze 15 % dla byłego klubu Meliksona i z transferam Meliksona wyjdziemy na 0 w stosunku do kwoty jaką wydaliśmy na jego zakup.
|
co do 15% to i tak wiadomo że tego nie zapłacimy i sprawa pójdzie do uefy
