Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61662
Stary 12.01.2013, 00:47
Obawiam się, że z uwagi na profesjonalizm pana B. możemy się spodziewać tego, że Melikson zostanie wypożyczony za free (zejdzie nam z listy płac) na pół roku z opcją pierwokupu latem za ok. 0,5- 0,6 mln euro. Jeśli teraz będzie transfer definitywny to możemy liczyć na max ok.0,7 mln.

Swoją drogą skoro mają do nas trafić gracze typu Król i Kosa to znaczy, że "wzmacniamy" się piłkarzami których nie chcą nawet spadkowicze! Dramat, który świadczy o tym, że żadnej budowy nowej , silnej Wisły nie ma i nie będzie. Przestańcie się łudzić naiwni, których tu niemało. Pan Cupiał zwija interes i tyle.
Odpowiedz cytując