Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3041
Stary 11.01.2013, 20:03
Nie wiem skąd wśród niektórych osób bierze się wprost ta pusta nienawiść do Macierewicza. Właściwie znasz Go Potrafisz jakoś uargumentować swoją niechęć

I jeszcze jedno nie jestem Jego bezkrytycznym zwolennikiem, chciałbym poznać jedynie argumentację przeciwnika, któremu wystarcza samo li tylko nazwisko Macierewicz, aby zdewaluować całość pracy tejże komisji i jej ekspertów. Jakie stoją za tym przesłanki?
Odpowiedz cytując