Nie wiem skąd wśród niektórych osób bierze się wprost ta pusta nienawiść do Macierewicza. Właściwie znasz Go

Potrafisz jakoś uargumentować swoją niechęć
I jeszcze jedno nie jestem Jego bezkrytycznym zwolennikiem, chciałbym poznać jedynie argumentację przeciwnika, któremu wystarcza samo li tylko nazwisko Macierewicz, aby zdewaluować całość pracy tejże komisji i jej ekspertów. Jakie stoją za tym przesłanki?