|
Kosa ponownie w Wiśle? Czyżby Bednarz chciał naprawić swój największy błąd jako dyrektor sportowy. A było to nie przedłużenie 5 lat temu kontraktu właśnie z Kosowskim i ściągnięcie na jego miejsce Łobodzińskiego. Przypomnę że Wisła była wtedy po cudownej rundzie jesiennej : 15 zw - 2 rem - 0 por. Jednym głupim posunięciem rozmontowano świetny kwartet ofensywny Brożek-Boguski-Kosowski-Zieńczuk. Uważam że gdyby wtedy zatrzymano Kosę doczekalibyśmy się wreszcie LM. Niestety miało to miejsce 5 lat temu i nie sądzę żeby Kamil był w stanie dać nam tyle co wtedy.
|