|
Jeżeli potwierdzą sie prasowe informacje to ta garażowa wyprzedaż może świadczyć czyszczeniu drużyny za wszelką cene pod kątem budowy nowej wielkiej Wisły od lata. Dla mnie jest to wariant mało prawdopodobny, nawet jeśli Cupiał coś takiego sobie wymyślił jest to nierealne w obecnych warunkach. Potrzeba na to bardzo dużych pieniędzy, świetnych kadr i zaplecza. Jednego i drugiego i trzeciego nie mamy. Nie powtórzy się juz sytuacja z początku wieku, kiedy każdy przebierał nogami, żeby dostać sie do Wisły. Nawet jeśli nie było gdzie trenować.
Dla mnie raczej jest wskazówka, że jest to próba odzyskania czego się da. Potem albo stagnacja w balansie między Ekstraklasą a I liga lub co równie prawdopodobne zakończenie przygody z Wisłą. W końcu Cupiał zwija interesy z Krakowa, dlaczego miało by to ominąć Wisłę.
Co do Meliksona, jest wart więcej. Ale obniżenie ogólnej wartosci druzyny w zeszłym roku robi swoje.
|