Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61652
Stary 11.01.2013, 15:58
Budowanie fundamentów pod zespół, który wróci do walki o MP i europejskie puchary potrwa ze dwa lata. Za dwa lata Melikson będzie miał trzydziestkę jedynkę na karku. Obecnie nie jesteśmy w stanie zaoferować mu nic, co mogłoby przekonać go do pozostania tutaj na kilka następnych lat. Dla Meliksona jest to ostatni dzwonek na wyjazd za granicę i nie ma się co dziwić, że chce odejść. U nas wyżej się nie wybije. Facet dał nam dużo radości, zarobił dla Wisły kupę kasy i z całą pewnością zasługuje na transfer. Odkładanie sprzedaży o kolejne pół roku mija się z celem. Im szybciej zorientują się w klubie jak wygląda drużyna bez Meliksona, tym lepiej.

PS: Co nie zmienia faktu, że sprzedaż za 700 tyś do pierwszego lepszego klubu jest kpiną.
Odpowiedz cytując