|
Tymon podałem pierwszy srodkowy i ostatni post. Dobre zdanie o Maorze maja ci ktorzy sie naogladali filmikow i Ci ktorzy rozmawiali z kibicami z Wisły.
To za ile gdzieś pojdzie, powie Nam na ile wycenił go rynek. Ja bym wiecej niz jakies 1.5 bańki za niego nie dał.
E: Oczywiscie ze myśle o kwocie euro.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 11.01.2013 o godz. 16:35.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|