Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61650
Stary 11.01.2013, 15:46
Tymon podałem pierwszy srodkowy i ostatni post. Dobre zdanie o Maorze maja ci ktorzy sie naogladali filmikow i Ci ktorzy rozmawiali z kibicami z Wisły.

To za ile gdzieś pojdzie, powie Nam na ile wycenił go rynek. Ja bym wiecej niz jakies 1.5 bańki za niego nie dał.

E: Oczywiscie ze myśle o kwocie euro.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 11.01.2013 o godz. 16:35.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując