Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26752
Stary 11.01.2013, 15:42
jedyne wyjscie w wiezy jakie mam to na sluchawki. czincze podłączam z tyłu wiezy do czerwonego i białego wejscia/wyjscia czy jak to sie tam zwie.

Jak wszystko jest podpiete maksymalnie to jeden głośnik tylko gra. jesli zaczne sie bawic tj. wyciągac powoli dżeka z przełacznika wejscia/wyjscia to nagle mi złapie i grają oba (ale dalej w balansie po przejsciu na prawa strone - mam cisze)
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując