szprotson napisał(a):

|
- zauważyłem ze jak lekko odepne jacka to łapie mi głośnika oba grają ale dalej na balansie prawym jest cisza)
|
Tego zdania nie rozumiem. Tzn. jak lekko wysuniesz jacka to działają czy nie działają 2 kanały?
Podłącz końcówkę jacka którą masz wsadzoną do katy graficznej kompa do jakiegoś innego urządzenia audio, np. radia matki, żony lub kochanki. Sprawdz czy działają oba kanały. Dzięki temu wykluczysz problem na lini: przewód - przejściówka - przewód.
szprotson napisał(a):

|
ad 2. Inne wejścia ? co masz na mysli ?
|
Zależy jaką masz wieżę/wzmacniacz. Mogą być inne wejścia audio: CD, TAPE 1, TAPE 2... ale to wówczas jeżeli wzmacniacz nie jest zintegrowany z cd, radiem, kaseciakiem...
To teraz proponuję priv żeby nie zaśmiecać.