Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26751
Stary 11.01.2013, 15:37
szprotson napisał(a):Wyświetl post
- zauważyłem ze jak lekko odepne jacka to łapie mi głośnika oba grają ale dalej na balansie prawym jest cisza)
Tego zdania nie rozumiem. Tzn. jak lekko wysuniesz jacka to działają czy nie działają 2 kanały?
Podłącz końcówkę jacka którą masz wsadzoną do katy graficznej kompa do jakiegoś innego urządzenia audio, np. radia matki, żony lub kochanki. Sprawdz czy działają oba kanały. Dzięki temu wykluczysz problem na lini: przewód - przejściówka - przewód.

szprotson napisał(a):Wyświetl post
ad 2. Inne wejścia ? co masz na mysli ?
Zależy jaką masz wieżę/wzmacniacz. Mogą być inne wejścia audio: CD, TAPE 1, TAPE 2... ale to wówczas jeżeli wzmacniacz nie jest zintegrowany z cd, radiem, kaseciakiem...

To teraz proponuję priv żeby nie zaśmiecać.
Ostatnio edytowane przez Kaan : 11.01.2013 o godz. 15:59.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując