Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61641
Stary 11.01.2013, 14:58
Dariook napisał(a):Wyświetl post
@hunter

Jeszcze lepiej
Dzięki. Widzę, że zdolność do wyłapywania sarkazmu na najwyższym poziomie.

Czy ktoś z Was mi wytłumaczy jakim cudem wyceniacie Maora na 3 mln euro?! Rzeczowe argumenty proszę, bo na razie to mam wrażenie, że za dużo FM-a a za mało realnego spojrzenia na życie.
Odpowiedz cytując