Dariook napisał(a):

@hunter
Jeszcze lepiej
|
Dzięki. Widzę, że zdolność do wyłapywania sarkazmu na najwyższym poziomie.
Czy ktoś z Was mi wytłumaczy jakim cudem wyceniacie Maora na 3 mln euro?! Rzeczowe argumenty proszę, bo na razie to mam wrażenie, że za dużo FM-a a za mało realnego spojrzenia na życie.