szprotson napisał(a):

Stan na dzis jest taki ze Mierzejewski gra w Trabzonie a Maor w Wiśle Kraków. Może porównamy oba kluby co?
Po za tym ja nie twierdze ze Maor nie moze kosztować 5 baniek. Pytam tylko co Wy wliczacie w tą kwote i jakie są te jego "takie umiejętności"
|
Szprotson po pierwsze Mierzej jest piłkarzem Trabzonsporu,faktycznie lepszego klubu,słowo gra w Trabzonsporze niezbyt pasuje,grzeje ławe i to nie zawsze
O umiejętnościach pisałem w poprzedim poście a dodam jeszcze że skoro interesują się nim takie kluby jak Celtic,Valenncienes,Standard,Napoli,Bolton,Macabi Tel Aviv to kwestia umiejętności jest sprawą oczywistą