Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61638
Stary 11.01.2013, 14:28
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Stan na dzis jest taki ze Mierzejewski gra w Trabzonie a Maor w Wiśle Kraków. Może porównamy oba kluby co?

Po za tym ja nie twierdze ze Maor nie moze kosztować 5 baniek. Pytam tylko co Wy wliczacie w tą kwote i jakie są te jego "takie umiejętności"
Szprotson po pierwsze Mierzej jest piłkarzem Trabzonsporu,faktycznie lepszego klubu,słowo gra w Trabzonsporze niezbyt pasuje,grzeje ławe i to nie zawsze

O umiejętnościach pisałem w poprzedim poście a dodam jeszcze że skoro interesują się nim takie kluby jak Celtic,Valenncienes,Standard,Napoli,Bolton,Macabi Tel Aviv to kwestia umiejętności jest sprawą oczywistą
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując