Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61637
Stary 11.01.2013, 14:23
Dariook napisał(a):Wyświetl post
A teraz cofnij się do czasów gdy Mierzejewski odchodził z Polonii, wtedy będziesz mógł ich równomiernie ocenić.
Stan na dzis jest taki ze Mierzejewski gra w Trabzonie a Maor w Wiśle Kraków. Może porównamy oba kluby co?

Po za tym ja nie twierdze ze Maor nie moze kosztować 5 baniek. Pytam tylko co Wy wliczacie w tą kwote i jakie są te jego "takie umiejętności"
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując