Dariook napisał(a):

|
A teraz cofnij się do czasów gdy Mierzejewski odchodził z Polonii, wtedy będziesz mógł ich równomiernie ocenić.
|
Stan na dzis jest taki ze Mierzejewski gra w Trabzonie a Maor w Wiśle Kraków. Może porównamy oba kluby co?
Po za tym ja nie twierdze ze Maor nie moze kosztować 5 baniek. Pytam tylko co Wy wliczacie w tą kwote i jakie są te jego "takie umiejętności"