R33 napisał(a):

|
Polecicie jakiegoś dobrego lekarza sportowego albo dietetyka? Bo potrzebuje rozpisać sobie dietę, problem polega na tym, że prawdopodobnie mam laktozę (i własnie to też chce jakoś sprawdzić), dodatkowo zacząłem trenować SW i chciałbym, żeby mi pomógł najlepiej jakiś specjalista, chyba, że macie jakieś inne rozwiązania.
|
Zapraszam do nas, wystarczy, że weźmiesz odżywki bez dodatku laktozy - diete, rozpiske suplementacji oraz treningu dostaniesz u nas za darmo przy zakupie odżywek
Pozdrawiam