tomasz_19 napisał(a):

|
Pamiętajcie, że zawodnik jest wart tyle ile ktoś za niego zapłaci... swego czasu Manchester UTD kupił jakiegoś ogórka(BeBe) za 8 mln euro bo jakiś menago namieszał i zrobił z niego mega gwiazdę... Myślę, że trzeba jakoś odpicować Maora, ogłosić go wschodzącą gwiazdą Izraelskiej piłki, podkręcić mu licznik i opchnąć za jakieś 3 mln eurasów
|
Adrian Mierzjewski sprzedany za 5mln € do Turcji
Chyba mi nie powiesz że jest lepszy niż Maor Melikson
Nie widzę powodu aby Wisła miała go oddać za grosze bo kwota poniżej 1mln € to grosze za piłkarza o takich umiejętnościach