|
Nie zapomnajcie, że Ber Szewa ma jakiś gruby procent od transfery. W każdym razie licząc kontrakt i sumę odstępnego Wisłą straci. No, ale dzięki Maorowi ograliśmy Litex, wiec powiedzmy, że jakoś tam się spłacił
Ostatnio edytowane przez tofik : 11.01.2013 o godz. 14:05.
. .
|