Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61625
Stary 11.01.2013, 13:16
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Dlatego mamy go oddać za darmo?Ma podpisany kontrakt z Wisłą 4,5letni a z tego co wiem gra u nas dokładnie teraz 2 lata

Możliwe że chciałby odejść bo wypłaty nie na czas,przyszłość klubu zapowiada się tylko gorzej,ma 28lat i pewnie założy rodzine a kasy jak lodu to raczej nie ma bo dopiero w Wiśle dostał jakieś średnie pieniądze
Nie. Powinniśmy poczekać kolejną sabotowaną przez niego rundę i w lecie sprzedać za 300 tys. euro.

Maro swój szczyt w Wiśle miał przez pierwszy rok gry, później to już równia pochyła a ostatnie miesiące to jakaś katastrofa. Trzeba go sprzedać póki cokolwiek konkretnego można zarobić. Jeśli 3 mln złotych to jest "oddanie" zawodnika za darmo to gratuluję.

Dariook napisał(a):Wyświetl post
A skąd ty to wiesz? Weszło, Fakt, gw, gk?
TVN24.
Odpowiedz cytując