TymonPRO napisał(a):

Dlatego mamy go oddać za darmo?Ma podpisany kontrakt z Wisłą 4,5letni a z tego co wiem gra u nas dokładnie teraz 2 lata
Możliwe że chciałby odejść bo wypłaty nie na czas,przyszłość klubu zapowiada się tylko gorzej,no i ma 28lat i pewnie założy rodzine a kasy jak lodu to raczej nie ma bo dopiero w Wiśle dostał jakieś średnie pieniądze
Jak Garguła zarabia prawie 2 razy tyle co on to można się wkurzyć
|
Coś gdzieś przeoczyłem, gdzie są podane zarobki piłkarzy ?

Oczywiście lepiej byłoby przedac Żuja. albo nawet oddac za darmo, i wtedy dac więcej Maorowi ale to chyba mało prawdopodobne.