Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61621
Stary 11.01.2013, 13:10
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Dlatego mamy go oddać za darmo?Ma podpisany kontrakt z Wisłą 4,5letni a z tego co wiem gra u nas dokładnie teraz 2 lata

Możliwe że chciałby odejść bo wypłaty nie na czas,przyszłość klubu zapowiada się tylko gorzej,no i ma 28lat i pewnie założy rodzine a kasy jak lodu to raczej nie ma bo dopiero w Wiśle dostał jakieś średnie pieniądze


Jak Garguła zarabia prawie 2 razy tyle co on to można się wkurzyć
Coś gdzieś przeoczyłem, gdzie są podane zarobki piłkarzy ?
Oczywiście lepiej byłoby przedac Żuja. albo nawet oddac za darmo, i wtedy dac więcej Maorowi ale to chyba mało prawdopodobne.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując