Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61620
Stary 11.01.2013, 13:05
hunter napisał(a):Wyświetl post
W sprawie Meliksona zapominacie o jednej bardzo ważnej sprawie, właściwie to kluczowej. On już w Wiśle grać nie chce...
Dlatego mamy go oddać za darmo?Ma podpisany kontrakt z Wisłą 4,5letni a z tego co wiem gra u nas dokładnie teraz 2 lata

Możliwe że chciałby odejść bo wypłaty nie na czas,przyszłość klubu zapowiada się tylko gorzej,ma 28lat i pewnie założy rodzine a kasy jak lodu to raczej nie ma bo dopiero w Wiśle dostał jakieś średnie pieniądze


Jak Garguła zarabia prawie 2 razy tyle co on to można się wkurzyć
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 11.01.2013 o godz. 13:13.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując