hunter napisał(a):

|
W sprawie Meliksona zapominacie o jednej bardzo ważnej sprawie, właściwie to kluczowej. On już w Wiśle grać nie chce...
|
Dlatego mamy go oddać za darmo?Ma podpisany kontrakt z Wisłą 4,5letni a z tego co wiem gra u nas dokładnie teraz 2 lata
Możliwe że chciałby odejść bo wypłaty nie na czas,przyszłość klubu zapowiada się tylko gorzej,ma 28lat i pewnie założy rodzine a kasy jak lodu to raczej nie ma bo dopiero w Wiśle dostał jakieś średnie pieniądze
Jak Garguła zarabia prawie 2 razy tyle co on to można się wkurzyć
