|
Drugi Widzew to już jest od jakiegoś czasu. Historie dziennikarzy o budowie nowej Wisły w kontekście doniesień o chęci pozbycia się jednych z niewielu graczy na których można by ją opierać (Melikson, Bunoza) to kpina z kibiców.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|