Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
Od: 07.2010
Offline
#
61615
11.01.2013, 12:31
Ah to jajcarz z tego Bednarza sprzedaje Meliksona proponujac w miedzyczasie Króla....
Sikorski, Król, Garguła kogo by nam jeszcze brakowalo? Gikiewicza, Łobodzińskiego, Iwańskiego, Grzelaka.
Lepiej nie bedzie, smieszniej napewno.
borys
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez borys