|
Wczoraj była mowa o ponad 1mln € a teraz 900tys! za Meliksona
Chyba nas żabojady chcą wykiwać a my się dajemy
Jeśli odejdzie za tak marne pieniądze to będzie to kompromitacja kompletna Jacka Bednarza
Za takie pieniądze lepiej sprzedać 2 kopaczy Gargułe,Chaveza a Maora zostawić
PS:Fakt pisze o kwocie jeszcze lepszej 750tys!zbrodnia na naszych oczach
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 11.01.2013 o godz. 12:28.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|