Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20729
Stary 11.01.2013, 10:51
Nie rozumiem. Ja pisze tylko to o czym mowia eksperci od dawna; Europa w obecnej podzielonej formie bedzie tracila coraz bardziej na znaczeniu. Szwajcaria czy Norwegia nic w tej sprawie nie zmienia; bez zjednoczenia Europa stoczy sie do drugiej ligi. Bedzie pionkiem a nie graczem. Literalnie.

Szwajcarii byc moze to odpowiada, mi nie bardzo.