|
Nie rozumiem. Ja pisze tylko to o czym mowia eksperci od dawna; Europa w obecnej podzielonej formie bedzie tracila coraz bardziej na znaczeniu. Szwajcaria czy Norwegia nic w tej sprawie nie zmienia; bez zjednoczenia Europa stoczy sie do drugiej ligi. Bedzie pionkiem a nie graczem. Literalnie.
Szwajcarii byc moze to odpowiada, mi nie bardzo.
|