Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
61607
11.01.2013, 10:10
cfa
napisał(a):
Właśnie dziwie się, że dopiero teraz o Stawowym ktoś wspomniał. Ale on ma misję wprowadzenia Sraxy do Ligi Mistrzów.
Czesuaf byłby nie mniejszą hańbą.
arti