mr_kwolf napisał(a):

|
Taka Szwajcaria ma trochę inne spojrzenie na to wszystko i jakoś od lat jest im z tym dobrze. Dużo lepiej niż nam.
|
Szwajcaria spoooooro zarobiła na tzw. martwych kontach po 2 Wojnie Światowej.Żydzi to była najbogatsza społeczność przed 1939 rokiem, mieli ogromne fortuny i swoje pieniądze lokowali w Szwajcarskich bankach a wiadomo że wielu nie przeżyło wojny i po forse nikt sie nie zgłosił.