Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20726
Stary 11.01.2013, 09:57
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Taka Szwajcaria ma trochę inne spojrzenie na to wszystko i jakoś od lat jest im z tym dobrze. Dużo lepiej niż nam.
Szwajcaria spoooooro zarobiła na tzw. martwych kontach po 2 Wojnie Światowej.Żydzi to była najbogatsza społeczność przed 1939 rokiem, mieli ogromne fortuny i swoje pieniądze lokowali w Szwajcarskich bankach a wiadomo że wielu nie przeżyło wojny i po forse nikt sie nie zgłosił.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 11.01.2013 o godz. 10:02.