Karherop napisał(a):

patrzę na to inaczej , nie zdziwię się jeśli będziemy wyżej w tabeli juz bez Maora . Wypalony - nawet i bardzo dobry zawodnik jest gorszy od ambitnego i w pełni walczącego zawodnika , wystarczy przypomnieć sobie mecz z Piastem , Zagłębiem, Pogoniom czy Górnikiem .
Tam nie mają Maora , ale Zganiacza , Jeża , Rogalskiego i Kwieka .
Brak Maora spowoduje jeden dobry bodziec - reszta zawodników przestanie się tylko patrzeć co robi Maor i zacznie sama ciągnąć grę .
Maor miał dobre jeden rok - 2011 , resztę w jego wykonajiu lepiej przemilczmy .
|
Ale kto i jak ma tu ciągnąć grę jak poza Ilievem i Małym (jak wróci) nikt się nie umie kiwać.
Oby mieli chociaż siłę do gonienia przez 90min to parę meczy się jakoś uda przepchnąć.