Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#879
Stary 11.01.2013, 09:30
Karherop napisał(a):Wyświetl post
patrzę na to inaczej , nie zdziwię się jeśli będziemy wyżej w tabeli juz bez Maora . Wypalony - nawet i bardzo dobry zawodnik jest gorszy od ambitnego i w pełni walczącego zawodnika , wystarczy przypomnieć sobie mecz z Piastem , Zagłębiem, Pogoniom czy Górnikiem .

Tam nie mają Maora , ale Zganiacza , Jeża , Rogalskiego i Kwieka .

Brak Maora spowoduje jeden dobry bodziec - reszta zawodników przestanie się tylko patrzeć co robi Maor i zacznie sama ciągnąć grę .

Maor miał dobre jeden rok - 2011 , resztę w jego wykonajiu lepiej przemilczmy .
Ale kto i jak ma tu ciągnąć grę jak poza Ilievem i Małym (jak wróci) nikt się nie umie kiwać.
Oby mieli chociaż siłę do gonienia przez 90min to parę meczy się jakoś uda przepchnąć.
Odpowiedz cytując