Bobek już był to może teraz coś na poważnie:
http://ewybory.eu/
Pierwszy sondaż HH który daje prowadzenie PiS. Również w badaniu CBOS (które samo w sobie jest totalnym nieporozumieniem) PO ma tendencję spadkową a PiS rosnącą. Jeśli o mnie chodz to od ostatnich wyborów z największym zaufaniem podchodzę do badań TNS (kiedyś OBOP teraz Polska), ale tych dla GW a nie TVP. Wydaje mi się najnowsze powinny zostać opublikowane już niedługo. Zobaczymy czy potwierdzi się to, co pokazuje HH.
Na stronie warto również zobaczyć wyniki badań dla poszczególnych miast. Bardzo ciekawy materiał.