Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61599
Stary 10.01.2013, 22:06
Zero emocji.... nawet nie chce mi sie sledzic ruchow transferowych naszej Wisełki bo tak czy siak sa one skierowane w degradacje sportowa w tym klubie... Nie sadzilem ze przyjdzie czas w ktorym bedziemy sie cofac w rozwoju,bo wydawalo sie ze wszystko idzie w dobrym kierunku.
Odpowiedz cytując