|
Zero emocji.... nawet nie chce mi sie sledzic ruchow transferowych naszej Wisełki bo tak czy siak sa one skierowane w degradacje sportowa w tym klubie... Nie sadzilem ze przyjdzie czas w ktorym bedziemy sie cofac w rozwoju,bo wydawalo sie ze wszystko idzie w dobrym kierunku.
|