Wyświetl pojedynczy post
BBudowniczy
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20717
Stary 10.01.2013, 20:35
Zaczęło się ratowanie budżetu...

Cytat:
Samochód Inspekcji Transportu Drogowego wyposażony w fotoradar robiący kierowcom zdjęcia stał w zatoczce postojowej na wysokości Lasku Bielańskiego. Co istotne był nieoznakowany, a przed nim nie było znaku ostrzegawczego - donosi tvnwarszawa.pl.
Jak informuje portal fotoradar zrobił w ciągu 15 minut około 15 zdjęć.
http://www.wprost.pl/ar/383622/ITD-ukrywa-fotoradary/


Jak to było?

http://www.youtube.com/watch?v=KckjYVki0-s

Tusk napisał(a):
Drogi są co prawda coraz gorsze, ale za to fotoradary się pojawiły na ulicach. To jest filozofia PiS-u: utrudnić życie wszystkim do maksimum, a na końcu ich skontrolować. Tylko facet, który nie ma prawa jazdy, może wydawać takie pieniądze na fotoradary, a nie na drogi
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"