Zaczęło się ratowanie budżetu...
Cytat:
Samochód Inspekcji Transportu Drogowego wyposażony w fotoradar robiący kierowcom zdjęcia stał w zatoczce postojowej na wysokości Lasku Bielańskiego. Co istotne był nieoznakowany, a przed nim nie było znaku ostrzegawczego - donosi tvnwarszawa.pl.
Jak informuje portal fotoradar zrobił w ciągu 15 minut około 15 zdjęć.
|
http://www.wprost.pl/ar/383622/ITD-ukrywa-fotoradary/
Jak to było?
http://www.youtube.com/watch?v=KckjYVki0-s
Tusk napisał(a):
|
Drogi są co prawda coraz gorsze, ale za to fotoradary się pojawiły na ulicach. To jest filozofia PiS-u: utrudnić życie wszystkim do maksimum, a na końcu ich skontrolować. Tylko facet, który nie ma prawa jazdy, może wydawać takie pieniądze na fotoradary, a nie na drogi
|
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"