krzywy napisał(a):

|
Bardzo dobry ruch - sprzedać w ....u tych wszystkich dziadów, wybudować boiska treningowe i akademię, zatrudnić dobrych trenerów i będzie dobrze
|
I akurat w sam raz, pierwsze efekty pracy akademii i może będziemy bic się o awans do I ligi
