|
napewno Król jest pewniejszy na obronie niż Frederiksen ,co do Bunozy to mam w pamięci jak dawał sie ogrywać w ostatnim meczu w Lubinie.
Defensywe to by sie przydało całą wymienić.Co do powrotu Kosy to myśle że nie ma sensu go sprowadzać skoro mamy Illieva.
Miały być młode talenty jak w Legii (Furman, Łukasik) a tu 36 latek ma przyjść ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 10.01.2013 o godz. 09:27.
|