Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61570
Stary 10.01.2013, 09:21
napewno Król jest pewniejszy na obronie niż Frederiksen ,co do Bunozy to mam w pamięci jak dawał sie ogrywać w ostatnim meczu w Lubinie.
Defensywe to by sie przydało całą wymienić.Co do powrotu Kosy to myśle że nie ma sensu go sprowadzać skoro mamy Illieva.

Miały być młode talenty jak w Legii (Furman, Łukasik) a tu 36 latek ma przyjść ?
Ostatnio edytowane przez AYALA : 10.01.2013 o godz. 09:27.
Odpowiedz cytując